Kontakt pod numerami:
(22) 658 04 56
783 959 687

Opinie pacjentów

Elżbieta / 13-01-2017
Pani doktor bardzo profesjonalna i sympatyczna.W czasie wizyty , po wykonanych badaniach otrzymałam wyczerpujące informacje na temat swojego problemu oraz wskazówki co do dalszego postępowania.Jestem bardzo zadowolona że wybrałam Panią Doktor.
źródło: znanylekarz.pl
Alicja / 21-12-2016
Bardzo profesjonalny specjalista. Miła, ciepła osoba, z ludzkim podejściem, polecam serdecznie. Jak na pierwszą wizytę u okulisty w życiu bardzo na plus.
źródło: znanylekarz.pl
Marta / 07-12-2016
Bardzo sympatyczna Pani doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta. Staranne i dokładne podejście do pracy. Polecam!
źródło: znanylekarz.pl
natalia.kochanska97 / 06-12-2016
Polecam, pani doktor była przemiła, wizyta profesjonalna, warunki komfortowe, diagnoza wyczerpująca:)
źródło: znanylekarz.pl
matuszaksylwia / 30-11-2016
Pani Dominika to kwintesencja profesjonalizmu i rzetelności. Jest przy tym przemiła, cierpliwa i bardzo dokładnie odpowiada na wszystkie pytania. Na pewno będę Ją polecać.
źródło: znanylekarz.pl
Margo / 14-11-2016
Pani doktor jest osobą bardzo miłą, a ponadto jest fachowcem w swojej dziedzinie. Odpowiada na wszystkie pytania i dobrze po ludzku doradza. Wizyta odbyła się punktualnie.
źródło: znanylekarz.pl
gosia.bauer / 08-11-2016
To była moja pierwsza wizyta u okulisty, wspominam ją dobrze. Doktor bardzo sympatyczna, ale i rzeczowa, bowiem dwukrotnie sprawdziła wyniki, gdy dowiedziała się o dodatkowych aspektach, które mogły zmienić wyniki badania. Wada wzroku z resztą dodatkowo została potwierdzona przez innego okulistę na badaniu okresowym.
źródło: znanylekarz.pl
panbogdan / 05-10-2016
Spotkała mnie dość poważna awaria w postaci wylewu krwi do plamki.Zanim trafiłem do Pani Romańczak,zaliczyłem kilka wizyt i badań u innych specjalistów.Opinie i rokowania były różne,często rozbieżne.Panią Romańczak cechuje rzeczowość,spokój i znakomity kontakt z pacjentem.Z całą odpowiedzialnością polecam...BS
źródło: znanylekarz.pl
igor.switakowski / 28-09-2016
Bardzo miła i konkretną pani doktor.bardzo uczciwa. Wyczulem wysoki poziom zaangażowania, wiedzy i doświadczenia. Polecam
źródło: znanylekarz.pl
marek.gruszecki / 26-09-2016
Bardzo pozytywna wizyta u Pani doktor. Spokojne i dociekliwe badanie oczu wraz z diagnozą. Polecony sposób dbania o oczy na przyszłość.
źródło: znanylekarz.pl
Maciej / 11-09-2016
Poszedlem do Pani Dr ze wzgledu na pozytywne komentarze. Nie zawiodlem sie - b. profesjonalne podejscie i komunikatywnosc na wysokim poziomie. Polecam
źródło: znanylekarz.pl
Aneta / 10-09-2016
Pani Doktor to lekarz z powołania. Mój tata trafił do niej na prywatną wizytę, jak przestał z dnia na dzień widzieć na jedno oko. Pani Doktor wykonała wszystkie badania, zaopiekowała się tatą w dalszym leczeniu szpitalnym i monitorowała przebieg choroby. Bardzo dobrze dobrała leki - problem ustąpił. Godne pochwały jest szukanie przez Panią Doktor przyczyny choroby a nie tylko niwelowanie skutków. Bez problemu kieruje na dalszą diagnozę, jest dociekliwa i zainteresowana pacjentem.Polecam w 100%.
źródło: znanylekarz.pl
Piotr Homa / 06-09-2016
Polecam panią doktor, rewelacyjne podejście do pacjenta. Pani doktor dobrze tłumaczy naturę problemu oraz jest bardzo wyrozumiała, co do naszych obaw o choroby wzroku. Bardzo przyjazna atmosfera oraz fachowa pomoc.
źródło: znanylekarz.pl
kayajder / 26-08-2016
Do pani doktor poszłam z synkiem. Była bardzo miła i cierpliwa w stosunku do pełnego energii sześciolatka. Odpowiedziała wyczerpująco na moje pytania. Na pewno wybierzemy się do pani Dominiki na kontrolę.
źródło: znanylekarz.pl
Izabela / 19-08-2016
Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie. Pani doktor uważnie mnie wysłuchała oraz dokładnie zbadała. Diagnoza była trafna, a dobór leków natychmiast poprawił stan moich oczu. Polecam!
źródło: znanylekarz.pl
Anna Malek / 05-08-2016
Naprawdę bardzo profesjonalna i uprzejma Pani doktor. Z gabinetu wyszłam wysłuchana, zbadana i dokładnie poinformowana. Jeszcze w gabinecie myślałam "Oj, żeby było więcej takich lekarzy".
źródło: znanylekarz.pl
Monika Dolińska / 13-07-2016
Pani doktor uważnie słucha, dokładnie bada, kompetentnie informuje, a do tego jest bardzo miła i życzliwa. Gorąco polecam!
źródło: znanylekarz.pl
bahh007 / 23-06-2016
Pani doktor bardzo miła, kompetentna i dokładna w badaniu. Problemem był jedynie fakt, że moja wizyta rozpoczęła się z 45-minutowym opóźnieniem (przedłużył się czas trwania wizyt wcześniejszych pacjentów- być może zapisy na wizyty w 20-minutowych odstępach są zbyt częste).
źródło: znanylekarz.pl
Katarzyna / 03-06-2016
Pani Dominika jest bardzo uprzejma i profesjonalna. Badania wykonuje dokładnie i rzetelnie oraz udziela cennych porad.
źródło: znanylekarz.pl
Sylwia S. / 14-04-2016
Bardzo sympatyczna Pani. Mój synek był zachwycony cała wizyta i Panią Okulistką. Całe badanie było zrobione bardzo dokładnie. Polecam
źródło: znanylekarz.pl
Elżbieta P. / 15-02-2016
Serdeczne i ludzkie podejście do pacjenta. Dokładna i skrupulatna - dobry lekarz. Polecam. Elżbieta.P
źródło: znanylekarz.pl
Blank / 04-12-2015
Profesjonalne podejście, szybki termin zabiegu i miła atmosfera. Zdecydowanie polecam wizytę u p. Doktor.
źródło: znanylekarz.pl
skymajka / 19-11-2015
Nie mam żadnych uwag. Badanie przebiegło miło i profesjonalnie, pani dr dokładnie zbadała oczy i wszystko wytłumaczyła. Tak powinno być :)
źródło: znanylekarz.pl
daria-platkowska / 04-10-2015
Profesjonalne podejście do Pacjenta i jego problemu. Bardzo miła i komfortowa atmosfera. Polecam z czystym sumieniem !
źródło: znanylekarz.pl
levak filipczuk / 25-06-2015
Profesjonalnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam p. Romańczak. Myślę, że w przyszłości jeszcze nie raz zawitam do jej gabinetu.
źródło: znanylekarz.pl
bone.machine.bone / 06-05-2015
Najwyższy poziom profesjonalizmu i zaangażowania Pani Doktor ze świetnym podejściem do pacjenta. Przede wszystkim specjalista w swoim fachu. Postawiła diagnozę rzeczowo i zaproponowała konkretne rozwiązania po rozpoznaniu schorzenia oczu. Mam ogromne zaufanie do Pai Doktor i cieszę się, że do Niej trafiłem. Podziękowania za troskliwa i profesjonalną opiekę medyczną, życzliwość ciepłe słowa oraz danie mi szansy na powrót do normalnego funkcjonowania po przebytej operacji oka. Polecam Andrzej Marciniak – Plock (kwiecień 2015 r).
źródło: znanylekarz.pl
Anna W. / 15-11-2014
Pani Doktor jest sympatyczna i miła. Nie spieszy się, aby "odhaczyć jak największą liczbę numerków", ale poświęca należną uwagę każdemu pacjentowi. Bardzo dokładnie bada oczy. Do tego jest zawsze uśmiechnięta. Polecam tego okulistę!
źródło: znanylekarz.pl
Sylwia Dąbrowska / 13-11-2014
Podejście do mnie jako do pacjenta - człowieka, a nie pacjenta - petenta. Bardzo kompetentna lekarka. Byłam u niej ze swoim pięcioletnim synem, który boi się lekarzy. U Pani doktor jednak nie bał się, bo spotkał sie z ciepłą, serdeczną opieką.
źródło: znanylekarz.pl
Majkels / 13-11-2014
Profesjonalna i miła. Oko po zabiegu zszywania ma się bardzo dobrze, a rady doktorki bezcenne. Polecam.
źródło: znanylekarz.pl

Usługi

Diagnostyka

OCT plamki, OCT jaksrowe, OCT rogówki
i przedniego odcinka oka,
Pachymetria...

Leczenie

W ramach konsultacji mozliwość wykonania badania...

Zabiegi

Usuniecie zmiany powieki: gradówka, kepki żółte, Usuniecie skrzydlika, Płukanie dróg łzowych, Iniekcje doszklistkowe preparatów anty - VEGF...

Dla firm

w przygotowaniu...